מטושטש פיל מפחית λαμια αεκ πέναλτι מוקדם מדי עזר אינרציה

Τα πέναλτι εκτός περιοχής που έχουν πάρει Ελληνικές ομάδες - YouTube

Πρώτη με πέναλτι-'φάντασμα' η ΑΕΚ, 1-0 τη Λαμία

To ανύπαρκτο πέναλτι που κέρδισε η ΑΕΚ στο Μάτς με την Λαμία - YouTube

Λαμία – ΑΕΚ: "Πληγώθηκε" η Ένωση! Παρέμεινε το αήττητο - Φωνές για πέναλτι

ΑΕΚ-Λαμία: Το πέναλτι που ζήτησαν οι φιλοξενούμενοι - Ποδόσφαιρο -  Stoiximan Super League - Λαμία - A.E.K. | sport-fm.gr: bwinΣΠΟΡ FM 94.6
ΑΕΚ-Λαμία: Το πέναλτι που ζήτησαν οι φιλοξενούμενοι - Ποδόσφαιρο - Stoiximan Super League - Λαμία - A.E.K. | sport-fm.gr: bwinΣΠΟΡ FM 94.6

Λαμία - ΑΕΚ: Ο Ντε Βινσέντι έστειλε την μπάλα στο δοκάρι στο πέναλτι που  κέρδισαν οι Φθιωτοί
Λαμία - ΑΕΚ: Ο Ντε Βινσέντι έστειλε την μπάλα στο δοκάρι στο πέναλτι που κέρδισαν οι Φθιωτοί

ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ-ΑΕΚ 0-3 < ΕΙΔΗΣΕΙΣ | AEK F.C. Official Web Site

Λαμία - ΑΕΚ 0-3 ΤΕΛΙΚΟ

Φωνάζει» για το πέναλτι η Λαμία με ανακοίνωση εν ώρα αγώνα!

Με πέναλτι-φάντασμα η ΑΕΚ νίκησε την Λαμία και έμεινε μόνη πρώτη στην  βαθμολογία της super league
Με πέναλτι-φάντασμα η ΑΕΚ νίκησε την Λαμία και έμεινε μόνη πρώτη στην βαθμολογία της super league

Λαμία - ΑΕΚ 0-1, με πέναλτι - φάντασμα (Highlights)

ΛΑΜΙΑ-ΑΕΚ 0-1, 18/9/2017, ΒΑΤΣΙΟΣ - YouTube

Λαμία - ΑΕΚ 0-3: Εύκολη πρεμιέρα με Αραούχο και Πινέδα

Χαμένο πέναλτι η Λαμία, γκολ η ΑΕΚ: 0-1 το σκορ στο ημίχρονο – Δείτε βίντεο  - Newsbeast
Χαμένο πέναλτι η Λαμία, γκολ η ΑΕΚ: 0-1 το σκορ στο ημίχρονο – Δείτε βίντεο - Newsbeast

Super League 1, Λαμία-ΑΕΚ 0-3: Απολαυστικός Αραούχο, εκρηκτική εκκίνηση -  Δείτε τα γκολ
Super League 1, Λαμία-ΑΕΚ 0-3: Απολαυστικός Αραούχο, εκρηκτική εκκίνηση - Δείτε τα γκολ

Super League: Γλύτωσε από πέναλτι του Ντε Βινσέντι και μετά καθάρισε η ΑΕΚ  | Sportime
Super League: Γλύτωσε από πέναλτι του Ντε Βινσέντι και μετά καθάρισε η ΑΕΚ | Sportime

Λαμία-ΑΕΚ: Ροντέο! Χαμένο πέναλτι ο Ντε Βισέντι, ένταση και γκολ ο Αραούχο!  (videos) - Onsports.gr
Λαμία-ΑΕΚ: Ροντέο! Χαμένο πέναλτι ο Ντε Βισέντι, ένταση και γκολ ο Αραούχο! (videos) - Onsports.gr

ΑΕΚ – Λαμία: Οι φιλοξενούμενοι ζήτησαν πέναλτι σε μονομαχία των  Σάκχοφ-Καραμάνου (vid) | Gazzetta
ΑΕΚ – Λαμία: Οι φιλοξενούμενοι ζήτησαν πέναλτι σε μονομαχία των Σάκχοφ-Καραμάνου (vid) | Gazzetta

Λαμία-ΑΕΚ: Η φάση που ζήτησε πέναλτι η Ένωση (video) - Onsports.gr

Λαμία - ΑΕΚ: Το πέναλτι του Ντε Βινσέντι στο δοκάρι - Fosonline

Αλλοίωση αποτελέσματος στο Περιστέρι, 0-1 η ΑΕΚ με πέναλτι - μαϊμού | in.gr