Home

נימוסים לזחול פורטר dálková běžkyně na lyžích adéla סטטוס צנרת בחוץ

Běžkyně na lyžích Grohová zdolala osmitisícovku - Ostatní - Články o  běžeckém lyžování - Běžky.net
Běžkyně na lyžích Grohová zdolala osmitisícovku - Ostatní - Články o běžeckém lyžování - Běžky.net

Smutná končí kariéru. Nejúspěšnější česká dálková běžkyně dvakrát ovládla  Jizerskou padesátku – ČT sport – Česká televize
Smutná končí kariéru. Nejúspěšnější česká dálková běžkyně dvakrát ovládla Jizerskou padesátku – ČT sport – Česká televize

Vítězka Vasova běhu Smutná končí kariéru. Loni pokračovala kvůli pandemii |  iSport.cz
Vítězka Vasova běhu Smutná končí kariéru. Loni pokračovala kvůli pandemii | iSport.cz

Dálková běžkyně Smutná ukončila kariéru. Vyhrála Jizerskou padesátku i  slavný Vasův běh | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Dálková běžkyně Smutná ukončila kariéru. Vyhrála Jizerskou padesátku i slavný Vasův běh | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Rozhovor s dálkovým běžcem na lyžích Pavlem Ondráškem - Ostatní - Články o  běžeckém lyžování - Běžky.net
Rozhovor s dálkovým běžcem na lyžích Pavlem Ondráškem - Ostatní - Články o běžeckém lyžování - Běžky.net

Vrcholovou sportovkyní se stala až v dospělosti, přitom stihla získat i  doktorát
Vrcholovou sportovkyní se stala až v dospělosti, přitom stihla získat i doktorát

Kateřina Smutná – Wikipedie

Po 58 letech se švédské běžkyně na lyžích staly mistryněmi světa ve  štafetě. Češky skončily jedenácté | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Po 58 letech se švédské běžkyně na lyžích staly mistryněmi světa ve štafetě. Češky skončily jedenácté | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

NORDIC 51 - listopad 2019 by SLIM media s.r.o. - Issuu

NORDIC 40 - prosinec 2016 by SLIM media s.r.o. - Issuu

Adéla (Boudíková) ještě nevečeřela (a proto po půstu pokračuje v závodní  kariéře) - Ostatní - Články o běžeckém lyžování - Běžky.net
Adéla (Boudíková) ještě nevečeřela (a proto po půstu pokračuje v závodní kariéře) - Ostatní - Články o běžeckém lyžování - Běžky.net

Marcialonga se prostě nebalí, ukázala Smutná. Dojela jedenáctá - iDNES.cz

OPA Cup, Planica: Adéla Nováková s Nelou Půbalovou v nejlepší desítce! |  Běžecké lyžování
OPA Cup, Planica: Adéla Nováková s Nelou Půbalovou v nejlepší desítce! | Běžecké lyžování

NORDIC 49 - únor 2019 by SLIM media s.r.o. - Issuu

Smutná zase druhá. Jizerskou padesátku vyhráli Švédka Korsgrenová a Nor  Nygaard - Aktuálně.cz
Smutná zase druhá. Jizerskou padesátku vyhráli Švédka Korsgrenová a Nor Nygaard - Aktuálně.cz

Běžkyně Kateřina Smutná byla na Jizerské 50 znovu druhá

Zásadský dub soutěží ve finále ankety Strom roku 2016 - Naše Jablonecko -  Pro lidi o lidech
Zásadský dub soutěží ve finále ankety Strom roku 2016 - Naše Jablonecko - Pro lidi o lidech

Šest vteřin od bodů. Běžkyně na lyžích Janatová při distančním závodu v  Lillehammeru obsadila 35. místo, Hynčicová 44. a Nováková 59. | Běžecké  lyžování
Šest vteřin od bodů. Běžkyně na lyžích Janatová při distančním závodu v Lillehammeru obsadila 35. místo, Hynčicová 44. a Nováková 59. | Běžecké lyžování