Home

הרגלים תצוגה של vägglampa gustav mässing glas på auktioner פסקה להמחיש ראו חרקים

Se produkter som liknar VINTAGE LAMP GUSTAV TYPBET: 8.. på Tradera  (593245619)

GOLVLAMPA, "Gustav" från Ateljé Lyktan, 1970-/1980 tal. - Bukowskis

ÄLDRE VÄGGLAMPA MÄSSING GLAS | Köp på Tradera (583649192)

GOLVLAMPA, med 5 ljusarmar, mässing, "Gustav", Ateljé Lyktan, 1900-talets  andra hälft. - Bukowskis

VÄGGLAMPA, glas/mässing, Abo, Danmark, 1900-tal. Belysning & Lampor -  Vägglampor - Auctionet

VÄGGLAMPA, mässing och glas, 1970/80-tal. - Bukowskis

Se produkter som liknar Antik fönsterlampa taklampa m.. på Tradera  (595239856)

Se produkter som liknar Orrefors vägglampa Carl Fager.. på Tradera  (595637826)

GUSTAV LEEK, tillskriven, bordslampor, ett par, Orrefors, 1960-tal. -  Bukowskis

GOLVLAMPA, mässing och marmor, Cottex Sweden, 1900-talets andra hälft. -  Bukowskis

vägglampa glas | Barnebys
vägglampa glas | Barnebys

GOLVLAMPA, Lamp Gustaf, 1900-talets andra hälft. - Bukowskis

Retro vägglampa Gustaf med glaskupa, metall mäs.. | Köp på Tradera  (598449994)

Se produkter som liknar Vägglampa lampett lampa Gb Wi.. på Tradera  (585503442)

BORDSLAMPA, glas, troligen Gustav Leek, 1960-tal. - Bukowskis

Vägglampa Gustav Mint/Antik Mässing - Strömshaga

Vägglampa Gustav Rosa/Antik Mässing - Elsas Hem (700)

Vägglampa Gustav Vit/Antik Mässing - Strömshaga

Golvlampa, Scan-Gifts, Norway, 5-armad, mässing, marmorfot. Höjd: 220 cm.  Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning  - 9130

VÄGGLAMPOR, ett par, 1960/70-tal, mässing och glas. - Bukowskis

LYKTAN, golvlampa, "Gustav", 1970/80-tal. - Bukowskis

Gammal vägglampa mätkt GSL mässing och jätte fi.. | Köp på Tradera  (588162106)

Sökresultat för vägglampa mässing glas