VÄGGLAMPA, mässing och glas, 1970/80-tal. - Bukowskis
GOLVLAMPA, med 5 ljusarmar, mässing, "Gustav", Ateljé Lyktan, 1900-talets andra hälft. - Bukowskis
Se produkter som liknar Antik fönsterlampa taklampa m.. på Tradera (595239856)
Se produkter som liknar Orrefors vägglampa Carl Fager.. på Tradera (595637826)
GUSTAV LEEK, tillskriven, bordslampor, ett par, Orrefors, 1960-tal. - Bukowskis
GOLVLAMPA, mässing och marmor, Cottex Sweden, 1900-talets andra hälft. - Bukowskis
vägglampa glas | Barnebys
GOLVLAMPA, Lamp Gustaf, 1900-talets andra hälft. - Bukowskis
Retro vägglampa Gustaf med glaskupa, metall mäs.. | Köp på Tradera (598449994)
Se produkter som liknar Vägglampa lampett lampa Gb Wi.. på Tradera (585503442)
BORDSLAMPA, glas, troligen Gustav Leek, 1960-tal. - Bukowskis
Vägglampa Gustav Mint/Antik Mässing - Strömshaga
Vägglampa Gustav Rosa/Antik Mässing - Elsas Hem (700)
Vägglampa Gustav Vit/Antik Mässing - Strömshaga
Golvlampa, Scan-Gifts, Norway, 5-armad, mässing, marmorfot. Höjd: 220 cm. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning - 9130
VÄGGLAMPOR, ett par, 1960/70-tal, mässing och glas. - Bukowskis